Разлика помеѓу преработките на „Дунав“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 18 бајти ,  пред 6 години
нема опис на уредувањето
(додавање шаблон хидрографија на Хрватска)
| map_caption = Карта на реката Дунав
| map_locator =
| commons =Валандово
| statistics =
| website =
Анонимен корисник

Прегледник