Разлика помеѓу преработките на „Facebook Inc.“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 6 бајти ,  пред 5 години
с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Фејсбук
(Пренасочување кон Facebook)
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Фејсбук)
 
#пренасочување [[Фејсбук]]
#ПРЕНАСОЧУВАЊЕ [[Facebook]]
3.967

уредувања

Прегледник