Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Астрологија-никулец“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 6 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6315967 (translate me))
с
{{asbox
<div class="boilerplate metadata" id="stub"><table cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color: transparent;"><tr ><td >[[Image:Mercury symbol.svg|15px]]</td ><td >''&nbsp;Оваа статија поврзана со [[астрологија]] е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја <span class="plainlinks">[{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} <font color="002b88">проширите</font>]</span>''.</td ></tr ></table ></div >[[Категорија:Астролошки никулци<noinclude>| </noinclude>]]
| image = Mercury symbol.svg
 
| pix = 15
| subject =
| qualifier = од областа на [[астрологија]]та
| category = Никулци за астрологија
| tempsort =
| name = Шаблон:Астрологија-никулец
}}
<noinclude>
[[Категорија:Шаблони за астрологија|§]]
</noinclude>

Прегледник