Разлика помеѓу преработките на „Бхагавата-пурана“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Багаватам пурана
(Пренасочување кон Шримад-Бхагаватам)
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Багаватам пурана)
 
#пренасочување [[Багаватам пурана]]
#ПРЕНАСОЧУВАЊЕ [[Шримад-Бхагаватам]]
3.967

уредувања

Прегледник