МедијаВики:Gadget-HotCat: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с (Создадена страница со: HotCat, брзо и лесно додавање / бришење / промена на категорија на страница, со п...)
 
сНема опис на уредувањето
 
[[:en:WP:HOTCAT|HotCat]], брзо и лесно додавање / бришење / промена на категорија на страница, со предлогсамодополнувачки на име на категоријапредлози <small>&#91;[[:FileПодатотека:HotCat.png|пример]]]</small>

Прегледник