Разлика помеѓу преработките на „Инулин“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 351 бајт ,  пред 5 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
| OtherNames =
| Section1 = {{Chembox Identifiers
| DrugBank_Ref = {{drugbankcite|correct|drugbank}}
| PubChem = 24763
| CASNoDrugBank = 9005-80-5DB00638
| UNII_Ref = {{fdacite|correct|FDA}}
| UNII = JOS53KRJ01
| PubChem = 24763
| ChEMBL_Ref = {{ebicite|changed|EBI}}
| ChEMBL = 1201646
| CASNo_Ref = {{cascite|correct|CAS}}
| CASNo = 9005-80-5
| ChemSpiderID_Ref = {{chemspidercite|correct|chemspider}}
| ChemSpiderID = NA
| ATCCode_prefix = V04
| ATCCode_suffix = CH01
}}
| Section2 = {{Chembox Properties

Прегледник