Корисник:Pe-ga-sos: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 6 години
с
Stryn ја премести страницата Корисник:Memasa на Корисник:Pe-ga-sos: Автоматски преместена страницата при преименување на корисникот „[[Special:Cent...
с (Бот: Нов корисник)
 
с (Stryn ја премести страницата Корисник:Memasa на Корисник:Pe-ga-sos: Автоматски преместена страницата при преименување на корисникот „[[Special:Cent...)
 
106

уредувања

Прегледник