Разлика помеѓу преработките на „Никола I Цариградски“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
{{s-ttl|title=[[Список на Цариградски патријарси|Цариградски патријарх]]|years=901–907}}
{{s-aft|after=[[Ефтимиј I Цариградски|Ефтимиј I]]}}
{{s-bef|before=[[Ефтимиј I ЦафриградскиЦариградски|Ефтимиј I]]}}
{{s-ttl|title=[[Список на Цариградски патријарси|Цариградски патријарх]]|years=912–925}}
{{s-aft|after=[[Стефан II Цариградски|Стефан II]]}}

Прегледник