Разлика помеѓу преработките на „Базилика Свети Јован Латерански“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information)
 
{{Римски знаменитости}}
{{Нормативна контрола}}
{{DEFAULTSORT:Јован Латерански}}
{{Никулец за црква}}

Прегледник