Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Светец-никулец“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
(Создадена страница со: {{asbox | image = AGIOS AKINDYNOS.jpg | pix = 30 | subject = | qualifier = за светец | category = Никулци за свет...)
 
| name = Шаблон:Светец-никулец
}}<noinclude>
[[Категорија:НикулциБиографски за личностиникулци|{{СТРАНИЦА}}]]
[[Категорија:Никулци за христијанството]]</noinclude>
</noinclude>

Прегледник