Разлика помеѓу преработките на „Козле“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 5 години
нема опис на уредувањето
[[Наводи]]
 
[[{{Населби и маала во Скопје]]}}
[[Категорија:Населби и маала во Скопје]]
Анонимен корисник

Прегледник