Разлика помеѓу преработките на „Козле“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 1 бајт ,  пред 5 години
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: '''Козле''' - урбанизирана населба во состав на општина Карпош во градот Скопје. Насел...)
 
 
[[Наводи]]
 
[[Населби и маала во Скопје]]
[[Категорија:Населби и маала во Скопје]]
Анонимен корисник

Прегледник