Румињахуи: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 9 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q981509 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Инки-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Инки]]

Прегледник