Разлика помеѓу преработките на „Светско наследство на УНЕСКО“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{наводи}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Светско наследство| ]]
[[Категорија:УНЕСКО]]

Прегледник