Твитер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
[проверена преработка][проверена преработка]
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{микроблогирање}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Twitter| ]]
[[Категорија:Друштвено вмрежување]]

Прегледник