Прејди на содржината

Живинарство: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{земјоделство-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Живинарство| ]]
[[Категорија:Живина]]