Разлика помеѓу преработките на „Бактериски ендокардитис“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [http://www.mitralvalverepair.org/content/view/163/Acute Endocarditis, Embolic Stroke]
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Болести на срце]]

Прегледник