Разлика помеѓу преработките на „Организација за храна и земјоделство на ООН“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [[Игор Јанев]], UN and the international financial and economic organizations, publ. Institute of Political Studies, Belgrade, 2004.
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Земјоделски организации|Исхрана и земјоделство на ООН]]
[[Категорија:Глобални организации]]

Прегледник