Разлика помеѓу преработките на „Јохан Фридрих Пфаф“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* {{MathGenealogy|id=18230}}
 
{{Нормативна контрола}}
{{Лични податоци
|NAME= Пфаф, Јохан Фридрих

Прегледник