Разлика помеѓу преработките на „Американец во Париз“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 23 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q747570 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{ОскарФилм}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Филмови од 1951]]
[[Категорија:Американски филмови]]

Прегледник