Жан-Жак Русо: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Отстрането уредувањето на 77.29.223.85 (разговор), вратено на последната верзија на Bjankuloski06)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
<!-- Metadata -->
{{Нормативна контрола}}
{{Persondata
|NAME=Русо, Жан-Жак

Прегледник