Разлика помеѓу преработките на „Втора заливска војна“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Втора Заливска војна на Втора заливска војна)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{наводи}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Втора Заливска војна]]
 

Прегледник