Разлика помеѓу преработките на „Виншендорф/Елстер (општинска заедница)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{coord|50.800|N|12.217|E|display=title|source:dewiki}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Општински заедници во Тирингија]]

Прегледник