Разлика помеѓу преработките на „Американски долар“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Никулец од областа на економијата}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Американски валути]]

Прегледник