Разлика помеѓу преработките на „Оливер Кромвел“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 69 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q44279 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
 
{{Нормативна контрола}}
{{DEFAULTSORT:Кромвел, Оливер}}
{{Commons|Oliver Cromwell}}

Прегледник