Разлика помеѓу преработките на „Григориј Распутин“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(look English Wikipedia)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Распутин}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Православни христијани од Русија]]
[[Категорија:Христијански мистици]]

Прегледник