Савана: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating interwiki links, now provided by Wikidata on d:q42320)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
[[simple:Savanna]]
[[bat-smg:Savana]]
{{Нормативна контрола}}

Прегледник