Разлика помеѓу преработките на „Сува“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 79 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q38807 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Главни градови во Океанија}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Фиџи]]
[[Категорија:Градови во Фиџи]]

Прегледник