Разлика помеѓу преработките на „Британски острови“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 76 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q38272 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Гео-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Британски Острови|*]]
[[Категорија:Архипелази во Атлантскиот Океан]]

Прегледник