Разлика помеѓу преработките на „Абуџа“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Главни градови во Африка}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Абуџа| ]]
[[Категорија:Градови во Нигерија]]

Прегледник