Разлика помеѓу преработките на „Кранихфелд (општинска заедница)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q374690 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{coord|50|51|11|N|11|12|07|E|region:DE-TH_type:adm2nd_source:kolossus-dewiki|display=title}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Општински заедници во Тирингија]]

Прегледник