Разлика помеѓу преработките на „Рабат“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3551 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{Главни градови во Африка}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Главни градови во Африка|Рабат]]
[[Категорија:Градови во Мароко]]

Прегледник