Разлика помеѓу преработките на „Старословенски јазик“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Словенски јазици}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Старословенски јазик| ]]
[[Категорија:Историја на македонскиот јазик]]

Прегледник