Разлика помеѓу преработките на „Свети Наум Охридски Чудотворец“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Отстрането уредувањето на 93.152.189.196 (разговор), вратено на последната верзија на Ehrlich91)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{МакЛит}}
{{Симболи на Македонија}}
{{Нормативна контрола}}
{{DEFAULTSORT:Наум, Охридски}}
[[Категорија:Свети Наум Охридски| ]]

Прегледник