Разлика помеѓу преработките на „Бенџамин Френклин“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
== Надворешни врски ==
 
{{Нормативна контрола}}
{{DEFAULTSORT:Френклин, Бенџамин}}
[[Категорија:Американски државници]]

Прегледник