Разлика помеѓу преработките на „Тел Авив“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Израел-гео-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Градови во Израел]]
[[Категорија:Светско наследство во Израел]]

Прегледник