Разлика помеѓу преработките на „Икериц“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [http://www.ueckeritz.de/ Официјална страница] {{de}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Западна Померанија-Грајфсвалд]]
 

Прегледник