Разлика помеѓу преработките на „Никола Саркози“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Политичар-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Француски политичари]]
[[Категорија:Претседатели на Франција]]

Прегледник