Разлика помеѓу преработките на „Црвена боја“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Нијанси на црвената боја}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Бои]]
[[Категорија:Нијанси на црвената боја]]

Прегледник