Разлика помеѓу преработките на „Офенбах (град)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 56 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3042 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Окрузи во Хесен}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Градови во Хесен]]

Прегледник