Пасиште: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
сНема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [[Степа]]
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Добиток]]
[[Категорија:Релјефни форми]]

Прегледник