Разлика помеѓу преработките на „Хале (Зале)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Ханза}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Хале| ]]
[[Категорија:Градови во Саксонија-Анхалт]]

Прегледник