Вилхелм II (Германија): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{рв|Wilhelm II of Germany|Вилхелм II}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Хоенцолерни]]
[[Категорија:Германци]]

Прегледник