Разлика помеѓу преработките на „Методија Андонов - Ченто“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Отстрането уредувањето на 89.205.82.93 (разговор), вратено на последната верзија на Bjankuloski06)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Избрана}}
 
{{Нормативна контрола}}
{{DEFAULTSORT:Ченто, Методија Андонов}}
[[Категорија:Партизани]]

Прегледник