Разлика помеѓу преработките на „Едмондо де Амичис“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Отстрането уредувањето на 95.180.233.16 (разговор), вратено на последната верзија на Bjankuloski06)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Амичис, Едмондо}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Италијански писатели]]
[[Категорија:Италијански патописци]]

Прегледник