Разлика помеѓу преработките на „Папа Инокентиј VII“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Папа Инокентие VII на Папа Инокентиј VII)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Никулец за папа}}
 
{{Нормативна контрола}}
{{DEFAULTSORT:Инокентиј VII}}
[[Категорија:Родени во 1336 година]]

Прегледник