Разлика помеѓу преработките на „Доцна антика“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{археологија-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Доцна антика]]

Прегледник