Илјада деветстотини осумдесет и четврта: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Роман-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Дистописки романи]]
[[Категорија:Политички романи]]

Прегледник