Прејди на содржината

Шрек засекогаш: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
[проверена преработка][проверена преработка]
(→‎Содржина: ситна поправка)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{наводи}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Американски филмови]]
[[Категорија:Анимирани филмови]]