Разлика помеѓу преработките на „Веројатносен распоред“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{избрана}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Веројатносни распореди| ]]
[[Категорија:Веројатност|Распоред]]

Прегледник